O nás

 

Společnost SK HFP Prostějov Sport s.r.o. byla založena dne 16. 12. 2020 z rozhodnutí výkonného výboru SK HFP Prostějov z.s., jako dceřinná společnost tohoto spolku. Sportovní činnost SK HFP Prostějov z.s. s sebou nese velké finanční náklady a bylo nezbytně nutné zajistit vlastní zdroj finančních prostředků pro sportování dětí. Z tohoto důvodu se výbor rozhodl založit obchodní společnost a z jejího zisku financovat sportovní činnost klubu.

Hlavní zaměření:

  • Reklama - nabízíme veškeré reklamní práce, výrobu razítek, vizitek, letáků, plakátů a také reklamní banery, plachty, cedule atd. Dále nabízíme potisk textilií a také vyšívání na oděvy. Součástí naší nabídky je také široká nabídka reklamních přemětů s libovolným potiskem.
  • Stavebnictví - v této oblasti jsme schopni zajistit veškeré stavební práce, rekonstrukce domů i bytů, úpravu terénu, zahradnické práce a další.
  • Správa nemovitostí - nabízíme správu bytových domů, objektů i areálů včetně zpracování vyúčtování energií a styku s úřady. V návaznosti na naši stavební činnost jsme schopni zajistit i údržbu a opravy v těchto postorách.
  • Sport - v oblasti spotu umíme zorganizovat utkání, turnaje, tréninkové kempy a další sportovní aktivity jak pro děti tak i pro dospělé ve všech druzích sportu. S touto oblastí máme bohaté zkušenosti již z našeho působení v zakládajícím klubu SK HFP Prostějov.

Veškeré výnosy společnosti jsou po odečtení nezbytných nákladů určeny výhradně k financování sportovní činnosti dětí a mládeže. Další nedílnou součástí je také vybudování vlastního sportovního areálu a sportovní haly, ve které by mohly děti trénovat.